Сила струму радіопередавача змінюється за законом:i(t)=0,6cos10^6Пt.Визначте довжину хвилі на

якійпрацює цей радіопередавач.помогиите

Ответы на вопрос

Отвечает Величко Вика.
С=3*10^8м/с
л=с*Т- длина волны лямбда
циклическая частота омега =10^6 п рад/с
Т=2п/омега= 2*10^-6 с
л= 3*10^8*2*10^-6=600 м
длина волны 600 м