У сонячний день довжина тіні від лінійки дорівнює 3м а тіні від стовпа 12м знайдіть довжину лінійки

якщо висота стовпа 4м

Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

L1=3 м    L2=12 м    H=4 м    h=?

===

Из подобия треугольников

h/L1=H/L2

h=H*L1/L2=4*3/12=1 м

========================

Отвечает Каракулин Платон.

*********************************************