Яку молярну масу має газ, коли 4 моля газу мають масу 8 г який це газ


Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.
N = m/M; M = m/n = 0,008 кг/4 моль = 0,002 кг/моль.
этот газ - водород!