Визначити температуру газу коли середня кінетична енергія поступального руху дорівнює 1,6×10^-10


Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Кристина.

3/2*kT = 1.5 * 1.4*10^(-23) * 300 = 6.3*10^(-21) Дж

Источник: 2016-02-01 22:08 (utc3)