СРОЧНО!!! Яка сила тяжіння діє на сталевий куб з довжиною 20 см? Це вся умова.


Ответы на вопрос

Отвечает Камалов Куат.
Дано :
а = 20 см = 0,2 м
р ( стали ) = 7800 кг\м^3
g = 10 Н\кг

Найти :
Fт. - ?

Решение :
V = a³
V = 0,2³ = 0,008 м³
m = pV
m = 7800 * 0,008 = 62,4 кг
Fт. = mg
Fт. = 62,4 * 10 = 624 Н