Чому дорівнює маса тягарем який висить на пружини жорсткістю 200H/м,якщо видовжений пружини 5мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Бедин Семён.

F=kx

F=mg

m=kx/g=200*0,005/10=0,1 кг=100г