знайти час за який автобус рухаючись з прискоренням 0,25 м/с в квадраті змінить свою швидкість від

11 м/с да 21м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Ксения.

a=(V-V0)/t   t=(V-V0)/a=(21-11)/0,25=40 c