Яка була початкова температура повітря якщо при нагріванні його на 300 Кельвіна його об'єм

збільшився в 2.5 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Попкова Виктория.

V/T=const - уравнение Шарля

V1/T1=V2/T2

T1=200 K