Під час ізотермічного процесу тиск газу збільшився у 3 рази. Визначте,як і у скільки разів змінився

об'єм? варіанти відповідей Зменшився у 3 рази Збільшився у 4 рази Зменшився у 4 рази Збільшився у 3 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмуратов Дамир.

Ответ:

Зменшився у 3 рази

Объяснение:

p2=3*p1    V1/V2=?

===

p1*V1=p2*V2

p2/p1=V1/V2=3

V2=V1/3

================