Я сьогодны щедрий даю за це завдання 99 балів -_0 . Ідіотські відповіді по типу "jfgbnjcfgvbn

iofdgbj" чи " suck me bitch" чи "Слава Україні" КАТЕГОРИЧНО НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ і за це я відмічаю як "Нарушение". Визначте опір провідника довжиною 10 м, і площею поперечного перерізу 0,002 м м 2 . Питомий опір металу дорівнює 0,017: О м ⋅ м м^2/ м .

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ян.

L=10 м

S=0,002 мм^ 2

p= 0,017 О м ⋅ м м^2/ м .

R=?

R=p*L/S=0.017*10/0.002=85 Ом