яку роботу виконують сили електростатичного поля під час переміщення заряду 2кл з точки з

потенціалом 20в в точку з потенціалом 0?

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Костя.

q=2 Кл    φ1=20 B    φ2=0    A=?

===

A=(φ1-φ2)*q=(20-0)*2= 40 Дж

============================