Срочнооо помогите 30 БАЛОВ Яку роботу виконали сили електро статичного поля під час переміщення

заряду 2КЛ з точки з потенціалом 20В у точку з потенціалом 0В

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

A=q*(ф1-ф2)=2*(20-0)=40 Дж