СРОЧНО , ПРОШУ у меня КР Сталевий куб з довжиною ребра 20 см стоїть на підлозі. Який тиск він

створює на підлогу?(вся умова)

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёв Роман.

P=m*g/S

m=h*S*p

P=h*S*p / S=h*p=0.2*p       здесь р - плотность стали