Сталевий куб із довжиною ребра 20 см стоїть на підлозі. Який тиск він створює на підлогу?

ДОПОМОЖІТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Казарина Юлия.

Ответ:

Тиск, що створюється об'єктом на поверхні, обчислюється шляхом ділення сили, що діє на поверхню, на площу поверхні. У цьому випадку сила, що діє на підлогу, дорівнює вазі сталевого куба, який можна розрахувати за формулою:

сила = маса * прискорення під дією сили тяжіння

де прискорення під дією сили тяжіння становить 9,8 м/сек^2. Масу сталевого куба можна розрахувати, використовуючи його щільність і обсяг. Об'єм куба з довжиною сторони 20 см дорівнює 20 см х 20 см х 20 см = 8000 см ^ 3. Якщо припустити, що щільність сталі становить приблизно 8000 кг/м ^ 3, маса куба становитиме 8000 см ^ 3 х 8000 кг/м ^ 3 = 64 000 000 г.

Таким чином, силу, що діє на підлогу, можна розрахувати як:

сила = 64 000 000 г * 9,8 м/сек ^2 = 630 400 000 г * 9,8 Н/г = 6 163 320 Н

Площа підлоги, на якому стоїть куб, може бути розрахована як Площа поверхні однієї грані куба, яка складе 20 см х 20 см = 400 см ^ 2.

Таким чином, тиск, що створюється сталевим кубом на підлозі, становить:

тиск = сила/ площа = 6 163 320 Н/400 см^2 = 15 408,3 Н / см^2 = 15,41 х 10^4 Па (Паскалі).

Объяснение: