Дідусь Їжак зібрав на 2 гриби більше ,ніж онук Їжачок . Разом вони зібрали 18 грибів. Скільки

грибів зібрав онук?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Юлия.

Ответ:

8 грибов

Пошаговое объяснение:

18-2=16(грибов) - вместе, при условии, что они собрали поровну.

16:2=8(грибов) - столько собрал внук.

Отвечает Каминер Аля.

Відповідь:

14 грибів

Покрокове пояснення:

1)18-2=16

2)16-2=14