Бак площа основи якого 100 * 60 см квадратних а висота 40 см повністю заповнений водою визначити

тиск та силу тиску води на дно бака

Ответы на вопрос

Отвечает Чепракова Леся.

Ответ:

p=3920 Па

F=2352 Н

Объяснение:

p=1000 кг/м³

g=9,8 м/с²

a=100 см =1 м

b=60 см =0,6 м

h=40 см =0,4 м

p=?, F=?

p=ρ*g*h=1000*9,8*0,4=3920 Па

F=p*S=ρ*g*h*a*b=1000*9,8*0,4*1*0,6=2352 Н