Знайдiть масу човна що пливе по водi якщо об'емйого части зануреноi у воду , становыть 0,7м³


Ответы на вопрос

Отвечает Курамысова Назира.

Р=Fарх, mg=po.воды*V*g, m=1000*0.7= 700кг -ответ