потужна жорсткістю 400 н/м розтягнута силою 200 Н чому дорівнює потенціальна енергія здеформованої

пружини​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даша.

Ответ:

W=50 Дж

Объяснение:

k=400 Н/м    F=200 H    W=?

===

W=k*x²/2

F=k*x ----> x=F/k

W=F²/(2*k)=200²/(2*400)=50 Дж

====================