Візок масою 200г рухається рівномірно по горизонтальній поверхні зі швидкістю 2м/с. визначте

імпульс візка

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадов Биродар.

Ответ:

Объяснение: p=m*V=0,2*2=0,4 кг*м/с