Знайдіть імпульс легкового автомобіля масою 1т що рухається зі швидкістю 90км /год


Ответы на вопрос

Отвечает Жиляев Никита.

імпульс дорівнює добуток маси тіла на його швидкість тому відаовідь буде такою 1т =1000кг ; 90км/год =25 м/с .p (імпульс )=1000×25=25000 кг×м/с