Електрокип'ятильник за 5 хвилин нагріває 0,2 кг води від 14 до 100 градусів за умови, що в його

обмотці тече струм 2А. Визначте напругу, подану на електрокип'ятильник ​

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

Дано:                                   Решение:

t=5 мин=300 сек                P=A/t, P=U*I

m=0,2 кг                              A=P*t=U*I*t

t1=14 C                                 Q=cm(t2-t1)

t2=100 C                              A=Q

I=2 A                                    U*I*t=cm(t2-t1)

Найти:                                  U=cm(t2-t1)/I*t=4200*0.2*(100-14)/2*300=120,4 B

U - ?                                       Ответ: 120,4 B