Електрокип'ятильник за 5 хв нагріває 0,2 кг води від 14°С до кипіння за умови, що по його

обмотціпротікає струм силою 2 А. Визначте на яку напругу розрахований електрокип'ятильник. Витратами енегрії знехтувати. Правильна відповідь = 15 балів)

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Настя.

Дано:

t = 5 хв = 300 с

m = 0,2 кг

t_{1} = 14°С

t_{2} = 100°С

I = 2 А

Знайти:

U - ?

Розв'язання:

P = \frac{A}{t}, P = U · I

A = P · t = U · I · t

Q = cm( t_{2} - t_{1})

A = Q

U · I · t = cm(t_{2} - t_{1})

U = cm(t_{2} - t_{1})/ I · t = 4200 · 0,2 · (100 - 14)/ 2 · 300 = 120,4 B

Відповідь: 120,4 В