В коло ввімкнені послідовно два провідники. у першому з них виділяється вдвічі більше теплоти, ніж

за той самий час у другому. в якому опір більший і у скільки разів

Ответы на вопрос

Отвечает Свинкова Арина.

За одинаковое время и последовательно, значит по условию I²R1*t=2*I²*R2*t, сократим R1=2*R2 -у первого больше в 2 раза