У коло послідовно увімкнули 2 резистори. У першому виділяється у два рази менше теплоти,ніж за той

самий час у другому.Опір якого провідника більший і у скільки разів.На якому з провідників більше напруга?. 9 кл

Ответы на вопрос

Отвечает Мухін Руслан.
Дано    I1=I2    Q2/Q1=2   R2/R1-?    U2/U1- ?

по закону Джоуля-Ленца
Q=I²*R*t
Q2/Q1=R2/R1=2
R2=2*R1
так как U=I*R
U2=2*U1
Отвечает Адайгужиева Сабина.
На первом — в 2 раза; у первого — в 2 раза