СРОЧНО автомобіль починає рух і протягом 5с рухається з незмінним прискоренням 4м/с^2. Визначте

переміщення автомобіля за цей час

Ответы на вопрос

Отвечает Колтакова Ксюша.

Ответ:

S=50 м

Объяснение:

а=4 м/с²

t=5 c

S=?

S=V₀*t+a*t²/2, V₀=0 ⇒ S=a*t²/2=4*5²/2=50 м