Визначте ккд рухомого блока яким силою 500 нпіднімають вантаж масою 60 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Лупан Артемий.

Ответ:

η=60%

Объяснение:

m=60 кг  

F=500 H  

η=?  

η=(Ап/Аз)*100%,    

Ап=P*h=m*g*h    

Аз=F*L, т.к. блок подвижный, то L=2*h ⇒ η=[m*g/(2*F)]*100%=[60*10/(2*500)]*100%= [600/1000]*100%≈60%