Тіло падає з певної висоти визначте чому дорівнює висота з якої падало тіло, якщо швидкість в

момент падіння на поверхню Землі 4 м /с.

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Дарья.

Ответ:0.8 м

Объяснение:

m*g*h=m*v²/2 (потенциальная энергия равна кинетической)

h=v²/(2*g)=16/(2*10)=0.8 м