Тіло важить у повітрі 6 Н, а у воді 4 Н. Чому дорівнює об'єм цього тіла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хворостова Арина.

Ответ:

P1=6 Н

P2=4 Н

V2=?

V2=Fарх/p1g=(P1-P2)/p1g=2 Н / 1000 кг/м3 / 10 Н/кг = 0,0002 м3.

Объяснение: