Імпульс тіла масою 2кг рівний 10кг м/с .З якою швидкістю рухається тіло


Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Андрей.

Ответ:

Объяснение:

p=m*V   V=p/m=10/2=5 м/с