Два резистори 4Ом і 2 Ом з'єднані послідовно і третій паралельно до них дорівнює 6 Ом.Чому дорівнює

загальний опір кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Яшин Кирилл.

Ответ:

R12=R1+R2=6 Ом, Rобщ= R12* R3/(R12+R3)= 6/2=3 Ом