Для подорожі черкащини мандрівник зібрав 1000 грн під час зупинки в каневі він витратив 3/10 усіх

коштів а в умані 5/7 решти. скільки гривень залишилося у мандрівника​?

Ответы на вопрос

Отвечает Ужанова Камила.

Ответ:

1)1000÷10×3=300

2)1000-300=700

3)700÷7×5=500

4)500+300=800

5)1000-800=200