Робітник отримав 576 грн. На придбання годинника він витратив 1/16 усіх грошей. На купівлю книжок

він витратив 3/16. А решту грошей він витратив на інші потреби. Скільки грошей робітник витратив на інші потреби?

Ответы на вопрос

Отвечает Кёнигсберг Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 576 * 1/16 = 36*1/1 = 36/1 = 36 (грив) - потратил на часы

2) 576 * 3/16 = 36*3 / 1 = 108/1 = 108 (грив) - потратил на книги

3) 576 - (36 + 108) = 576 - 144 = 432 (грив) - потратил на другие нужды

Ответ : 432 гривны