Відстань між пунктами А і В дорівнює 2 км. З пункту А вийшов Іван зі швидкістю 2 км/год. Через 15

хв з пункту В назустріч Івану вийшов Петро зі швидкістю 4 км/год. Разом з Петром з пункту В вибіг пес, що бігав, не зупиняючись, між хлопцями до їхньої зустрічі. Швидкість пса дорівнює 4 м/с. Який шлях (у метрах) пробіг пес до зустрічі хлопців?​ ПОЖАЛУЙСТА Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

1) S(Ивана)=2*t км, где t - время до встречи.

2) S(Петра)=4*(t-1/4)  15 мин.=1/4 часа

3) 2t+4(t-1/4)=2 км - пройденный вместе путь

   2t+4t-1=2

   6t=3; t=1/2 часа - время Ивана.

4) 1/2-1/4=1/4 часа - время Петра и собаки.

5) S(собаки)=4м/с*1/4 ч=4*3,6*(1/4)=3,6 км=3600 м пробежала собака.

4 м/с=4*3600/1000=4*3,6 км/ч

ИЛИ 4 м/с=4*3600 м/ч; S(собаки)=4*3600*(1/4)=3600 м.

Отвечает Ямлихина Аделя.

1) За 15 минут (1/4 часа) Иван прошел 2/4=0,5 км

2) Расстояние между Иваном и Петром равно 2-0,5=1,5 км

3) Скорость сближения Ивана и Петра равна 2+4=6 км/ч

4) Время до их встречи равно 1,5/6=1/4 часа=15 мин.=900 сек.

5) Собачка пробежала 900*4=3600 м

Ответ: 3600 м.