Із двох селищ назустріч один одному одночасно вийшли два пішоходи: один - із швидкістю 4 км/год,а

другий - зі швидкістю 6 км/год. Разом з одним із пішоходів вибіг собака, добіг до іншого пішохода,відразу розвернувся, добіг знову до першого, знову розвернувся і бігав так доти, доки пішоходи не зустрілися. Який шлях пробіг собака, якщо відстань між селещами 30 км, а собака бігла зі швидкістю 20 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Мазурова Анна.
Пешеходы сближаются со скоростью 4+6=10 км/ч. Это значит, что они встретятся через время, равное 30/10= 3 ч.  Резвая собака за 3 часа пробежит расстояние 20*3=60 км