Маса радіактивного арґентуму зменшилась у 5 разів за 700 діб. Визначте період розпаду

радіоактивного Аргентому. Відповідь у добах.

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанов Богдан.

Ответ:

300

Объяснение:

No/N=5    t=700   T=?

===

N=No*2^(-t/T)

No/N=5=2^(t/T)

ln5=(t/T)*ln2

T=t*ln2/ln5=700*0.693/1.61=300

==============================