Джерело електричної енергії з внутрішнім опором 0,5 Ом замкнутий нікеліновим провідником довжиною

12,5м і перерізом 0,5 мм Визначитисилу струму в колі і EPC джерела енергії, якщо напруга на його затискач5,25 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Ростик.

Ответ:

0,5 A

5,5 B

Объяснение:

Дано:

r = 0,5 Ом

ρ = 0,42*10⁻⁶ Ом*м

L = 12,5 м

S = 0,5 мм² = 0,5*10⁻⁶ м²

U = 5,25 В

____________

I - ?

ЭДС - ?

Внешнее сопротивление:

R = ρ*L*S = 0,42*10⁻⁶*12,5 /( 0,5*10⁻⁶) = 10,5 Ом

Сила тока:

I = U/R = 5,25 / 10,5 = 0,5 А

Падение напряжения внутри источника тока:

ΔU = I*r = 0,5*0,5 = 0,25 В

ЭДС источника:

ЭДС = U + ΔU = 5,25 + 0,25 = 5,5 B