1. Який заряд проходить у нитці розтягарення електричної лампочки, якщо під напругою 220 В

виконується робота щодорівнює 110 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Ника.

Ответ:

A=IUt I=g/t. A=g/t•Ut=gU. g=A/U=110Дж/220в=0.5Кл