З яким прискоренням рухається автомобіль по кільцевій трасі що має вигляд окружності радіусом 100м

якщо швидкість автомобіля 20 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Егор.

Ответ:

а=4 м/с²

Объяснение:

V=20 м/c

R=100 м

а=V²/R=20²/100=400/100=4 м/с²