Автомобіль рухався спочатку зі швидкістю 40 км/год, а потім – зі швидкістю 50 км/год. Що можна

однозначно стверджувати про його середню швидкість? Дорівнює 45 км/год Дорівнює 45 м/с Визначити неможливо, бо не заданий час руху Більша, за 50 км/год Вторая задача Середня швидкість руху автобуса від однієї зупинки до іншої складає 45 км/год. Знайдіть відстань між зупинками, якщо автобус їде між ними 20 хв. Визначити неможливо, потрібно знати швидкість автобуса у кожний момент часу 15 км 900 км 2,25 км

Ответы на вопрос

Отвечает Мацинкевич Настя.

1) Vcp между 45 и 50 км/ч - ответ 3-ий

2) S=V*t=45 км/ч * 1/3 ч=15 км (20 мин=1/3 часа)