Знайдіть радіуси описаного і вписаного кіл трикутника зі сторонами 8 см 15см 17см​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Катя.

Ответ:

R = 8,5 см. r = 3 см.

Объяснение:

Формулы: R = a·b·c/(4·S)  и  r = S/p (p - полупериметр). Тогда

р = (6+15+17)/2 = 20 см  и по формуле Герона

S = √(20·12·5·3) = 60 см².

R = 8·15·17/(4·60)  = 8,5 см.

r = 60/20 = 3 см.