Половину шляху автомобіль їхав зі швидкістю 60 км/год, половину часу що залишився він рухався зі

швидкістю 40 км/год, а останній відрізок часу проїхав зі швидкістю 60 км/год. Знайдіть середню швидкість. поможіть будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Раделицький Василь.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

s1=s/2

v1=60км /год

v2=40 км/год

v3=60км/год

t2=t3

vс-?

vс= (s1+s2+s3)/(t1+t2+t3)

оскільки t2=t3 то v23 = (v2+v3)/2=50 км/год

vс= (s1+s23)/(t1+t23)

s1+s23=s

t1=s1/v1=s/2v1     t23=s23/v23=s/2v23

vc= s/(s/2v1  + s/2v23)=2v1v23/(v1+v23)

vc=2*60*50/(60+50)=54.54 км/год