чому дорівнює питома теплота згорання водню, якщо при повному згоранні 10 г газу виділяється 1.2

МДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Ответ:

Объяснение:

m=0,01 кг

Q= 1,2*10^6 Дж

λ = ?

λ=Q / m=1,2*10^6 / 0,01 = 12*10^7 Дж/кг.