Укажіть, яке значення має результуюча всіх діючих сил на автомобіль масою 800 кг, якщо рівняння

руху має вигляд x=20+10t+0,5t2

Ответы на вопрос

Отвечает Переславцева Александра.

F=m*a

"а" возьмем из уравнения движения

x(t)=xo+Vox+(ax/2)*t²

ax/2=0,5; ax=1

F=800*1=800 H.