Укажіть, яке значення має результуюча всіх діючих сил на автомобіль масою 800кг, якщо рівняння руху

має вигляд руху x=15t-2t² ПОЖАЛУЙСТА, ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудко Игорь.

Ответ:

-3200 H

Объяснение:

m=800 кг   Из уравнения x=15*t-2*t² ускорение а= -4 м/с² (а/2= -2)    F=?

===

F=m*a=800*(-4)= -3200 H

=======================