На оправі лупи учень прочитав 10 це означае що лупа збільшуе у 10 разів. Визначте оптичну силу лупи

. відстань найкращого зору 25 см

Ответы на вопрос

Отвечает Головкина Анастасия.

фокусное расстояние f=25/10=2,5 см

оптическая сила D=100/25 * 10 = 40 дптр