Визначте оптичну силу лупи, яка дає збільшене в 6 разів зображення, роз- ташоване на відстані 20

см від лупи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Карина.

Объяснение:

Дано: | 1) D=1/d +1/f

Г=6 | 2) Г= f/d; тоді d=f/Г

f=20 CM=0, 2m | 3) маємо:

______________| D=Г/f + 1/f

D — ? | D=6/0, 2 + 1/0, 2= 35(дтпр)

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

Дано: | 1) D=1/d +1/f

Г=6 | 2) Г= f/d; тоді d=f/Г

f=20 CM=0, 2m | 3) маємо:

______________| D=Г/f + 1/f

D — ? | D=6/0, 2 + 1/0, 2= 35(дтпр)