Який ККД двигуна внутрішнього згоряння, в якому при згорянні 100 г бензину виконується корисна

робота 1.1 М Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Дима.

Відповідь: ККД=24%

Пояснення:

Дано:

бензин

m = 100г=0,1кг

Aк=1,1MДж=1 100 000Дж

q=46МДж=46 000 000Дж

---------------------------------------

ККД - ?

---------------------------------------

Розв'язання:

ККД=(Ак/Qп)×100%

Qп=q×m

ККД=(Ак/q×m)×100%=(1 100 000/46 000 000 × 0,1)×100%=24%