Який ККД теплового двигуна, якщо під його роботи повністю згоряє 6 л бензину і виконується

корисна робота 1065 кДж? Густина бензину710 кг/м. Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Друма Аня.

Ответ:

n= A/Q

Q= m*q=pvq

n=A/pvq=1065кДж/44000кДж*710 кг/м3 * 0,006 м3 = 1/176

Объяснение:

n = 1/176