Сторони трикутника відносяться як 2:3:5 Визначте найбільшу сторрону і периметр якщо сума двох інших

сторін дорівнює 20 см СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссаров Ярослав.

Ответ:

Найбільша сторона = 20 см

Периметр = 40 см

Пошаговое объяснение:

Сторони відносяться як: 2:3:5

Тобто найбільша сторона = 5k (k - коефіцієнт пропорційності)

2k + 3k = 20 см

5k = 20

k = 4

Найбільша сторона = 5k = 5*4=20 см

Периметр = сумі двох інших сторін і найбільшої сторони = 20 + 20 = 40 см