колі вторинної обмотки трансформатора напруга 40в а сила струму 2а який струм у первинній обмотці,

якщо напруга у ній 160 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Жигер Денис.

Ответ:

Пренебрегая потерями мощности равны:

40*2=160*I1, I1=40*2/160=0.5 A